Péče o zuby je nesmírně důležitá

V dnešní době není vůbec na škodu se objednat k dentálnímu hygienikovi a nechat si vyšetřit svůj chrup. Stejně tak jako bychom měli dvakrát do roka poctít svojí přítomností svého zubaře, tak bychom si měli udělat čas a objednat se na zubní hygienu. Nikdo nás rozhodně nebude soudit, za to jak si čistíme nebo nečistíme zuby, o tom to tak dalece není. Odborník nám totiž přesně poradí, jak si pohrát se správnou hygienou chrupu, technikou čištění, aby vše bylo plně efektivní. Jak odstranit zubní plak, který je základem velkých zubních problémů. Dokonce i jak si poradit s barevnou pigmentací. Ta přirozeně vzniká ze stravy, z užívání návykových látek nebo i léků. Je to sice investice do našeho času, ale odměnou nám budou zdravé zuby a dásně bez zámětů. To se rozhodně vyplatí.
lékaři ošetřují klienta

Vše na jednom místě

Naprosto ideální jsou zubní střediska, kde máme všechno pěkně pohromadě. Nemusíme přecházet nebo přejíždět do jiných lokalit, abychom mohli zkonzultovat svůj zdravotní stav ohledně zubů. Přesně takto vypadá komplexní zubní středisko, kde sídlí i dentální hygiena Liberec. Díky skutečně odbornému přístupu se nikdo nemusí obávat žádné konzultace.
vše potřebné na čištění zubů
Co nás zde čeká
– V první řadě se specialista seznámí s naší zdravotní anamnézou.
– Poté klidně i za pomoci modelů se můžeme my seznámit s anatomií zubů, což nám pomůže pochopit určité věci a také i to, že ne vždy si správně čistíme zuby.
– Kdo přichází se zánětem dásní, tak lépe pochopí závažnost celé situace.
– Po důkladné prohlídce se dá zhodnotit již plně stav chrupu.
– Nezapomíná se ani na rentgen, jelikož i ten může odhalit skryté kazy nebo problémy.
Návrh léčby a případně konzultace, jak řešit celkovou situaci.
– Seznámení se zubní hygienou a její správný postup.
– Pro bělení zubů se doporučují, podle alternativy léčby, nejmodernější přístroje.
– Pro odstranění ztvrdlého plaku, což je v podstatě zubní kámen se využívá velmi šetrné technologie.
Ke každému klientovi se přistupuje s maximální péčí a vzhledem k tomu, že každý má i jiné potřeby, tak s individuálním přístupem a jedinečným řešením odstranění jakéhokoliv problému.