SEO optimalizaci si může dovolit každý

Potřebujete provést na svém webu SEO optimalizaci, ale děsíte se cen, které jsou pro tyto úkony platné? Rádi byste viděli SEO ceník ještě před kontaktem firmy zabývající se optimalizací pro vyhledávače? Ačkoliv vám málokterá firma nabídne kompletní a jednotný ceník, je dobré mít alespoň přehled. SEO optimalizace je totiž velmi individuální činnost, neboť každý web je ze základu nastavený jinak. Je proto zřejmé, že konkrétní SEO ceník bude znám až po pečlivé SEO analýze a po promyšlení jednotlivých úkonů. SEOlight s.r.o. má však v této oblasti jasno. Svým zákazníkům chce tato firma nabízet jistotu, za což hovoří garance pozice a návštěvnosti. Tyto dvě služby jsou stoprocentní jistotou toho, že nemáte co ztratit. Pokud odborníci nezvládnou splnit to, co slíbili, vrátí vám vaše peníze.

PR články jsou základem všeho

SEO optimalizace je komplexním úkonem zahrnující několik dalších dílčích činností. Povětšinou se však SEO optimalizace neobejde bez PR článků. Ty jsou v současné době velmi silným marketingovým nástrojem, který dokáže bez problémů ovlivnit pozornost uživatelů internetu. SEOlight s.r.o. hojně využívá právě PR články, a to jak revoluční tak tematické. Můžete zakoupit balíčky PR článků, které pomohou dostat váš web na přední příčky na internetu. Ceny těchto balíčků jsou následující:

– Nejmenší 10 článků – 1400 Kč
– Střední 75 článků – 7500 Kč
– Největší 200 článků – 14000 Kč

Tyto ceny jsou platné pro jednotlivé balíčky revolučních PR článků. Pravidelná publikace je však mnohem výhodnější a efektivnější, a proto SEOlight s.r.o. nabízí zvýhodněnou cenu 70 Kč/1 článek při využití dlouhodobější spolupráce. Její podmínkou je délka spolupráce alespoň 3 měsíce a alespoň 20 článků publikovaných za měsíc. Jak můžete vidět, i kvalitní SEO optimalizace není drahou záležitostí, když vezmete v potaz fakt, že při úspěšném zviditelnění vašeho webu zaznamenáte výrazné zvýšení návštěvnosti.