Ženy, zvládnete to


Díky bohu jsou pryč doby, kdy si ženy během dní svojí menstruace pomáhaly všemožnými nehygienickými prostředky, protože jednorázové hygienické pomůcky dříve prostě nebyly dostupné. Jenže časem se přišlo na to, že ani ty nejsou pro ženy zcela vhodné ze zdravotního hlediska a také z ekologického dopadu. Jsou totiž složené z čistých plastů, bělené chemicky a není to nic ideálního pro pokožku v těch nejintimnějších místech. Konečně ale existují přírodní materiály, které se v přírodě dokáží samovolně rozložit a nedráždí tolik pokožku. A ještě existují lepší prostředky, které můžete využít hned několikanásobně, pokud se vás to týká a patříte tedy mezi dámské publikum, které čte tento článek. A to vám mile rádi dnes představíme.

vlozky

Možná už jste zaregistrovaly milé ženy nějaké reklamy na internetu nebo v televizi, ale východiskem na cestě za pohodlnější menstruací pro vás mohou být právě menstruační kalhotky, které lze použít nesčetněkrát, tudíž je to skvělá investice do budoucna, a především příslib toho, že budete mít na sobě skvělý materiál, který vás nebude dráždit a který především splní naplno svojí funkci, pro kterou byl vyvinut.

cistota

Kalhotky, které představuje česká značka MyFemini jsou vyrobeny ze stoprocentní bavlny a skrývají v sobě několik sacích vrstev, kde je právě kapalina zachycována a díky skvělé a detailní práci a propracovanosti, se můžete spolehnout na to, že vám nikde nic neproteče. Pořídit si jich můžete několik podle toho, jak silné krvácení míváte. A budete určitě spokojená. Uděláte něco nejenom pro svoje zdraví, ale také pro přírodu, která to skutečně v tuto chvíli také potřebuje. Jsou prodyšné, nezapáchají a budete se v nich cítit pohodlně. Pořiďte si takové, které nosíte ve zbytku měsíce, pokud máte ráda vyšší pas, nebo dáváte přednost klasice, je to zcela na vás, máte na výběr.