Proč je dobré mít mobilní dům

Koupit domu je v poslední době opravdu velká volba. Nemovitosti jsou opravdu hodně drahé a dovolit si je nemůžu každý. Pokud vám tak třeba nějaký příbuzný neodkáže nějaké peníze, nebo vy sami nevyhrajete v nějaké soutěži, nebo si neobstaráte dostatečně velký obnos peněz, může se vám stát, že nejenže nebudete mít peníze na nemovitost samotnou, ale nebudete mít dostatek peněz ani na dosažení na základ hypotéky. Nicméně nemusíte smutnit. I v dnešní době však existuje způsob jak můžete bydlet ve vlastním domě již do dvou milionů korun. Pojďme se tedy společně na tento způsob blíže podívat!

moderní dům

Ideální variantou jsou mobilní domy. Mobilheimy byly dříve oblíbené především v koloniích a u méně movitých lidí, nicméně doba se už dávno změnila a všemu je jinak. Ačkoliv stále panuje názor, že mobilní domy jsou pouze pro chudé, opak je již dávno pravdou! Jedná se o levné a udržitelné bydlení, které nezatěžuje přírodu. Nehledě na to, že tento typ staveb vypadá opravdu hodně dobře. Již dávno se nejedná o větší karavany. Na naprosté většině nových mobilních domů byste ani nepoznali, že se jedná o mobilní domy. Zkrátka, perfektní varianta levného bydlení!

malý dům

Nehledě na to, že tento typ staveb je plně zateplen a je možné jej používat celoročně. Jediné co potřebujete, tak si vykopat přípojky a popřípadě i septik. Jinak se můžete hned nastěhovat. Vše je kvalitně vyrobeno a nepotřebujete nic řešit.

Samozřejmostí je i plně funkční sociální zařízení a kuchyňská linka včetně základních elektrospotřebičů. K dispozici máte jak troubu, kuchyňskou desku, tak umyvadlo. Samozřejmostí jsou i již smontované skříně, nebo postele.

Celý mobilní dům je smontován již ve fabrice. K vám na pozemek je pak přivezen už jako hotová stavba. Vlastní bydlení tak můžete mít třeba už za měsíc! Stačí se prostě sbalit a můžete bydlet téměř okamžitě.