Na nebankovní hypotéku mohou vaše příjmy bohatě stačit

Smyslem hypotéky bez dokládání příjmů je pomoci všem těm lidem, kteří mají problém s doložením svých příjmů za účelem získání hypotéky, třeba proto, že nemají žádný trvalý příjem v podobě klasické mzdy či platu. Zatímco banky toto kritérium přísně posuzují a mnoho žadatelů tak kvůli takzvaným nedostatečným příjmům přijde o možnost získat půjčku, nebankovní společnosti se k celé věci stavějí jinak, mnohem více vstřícně.

dolary

K tomu abyste získali jak spotřebitelský, tak podnikatelský úvěr, musíte v každém případě doložit, že jej budete schopni splácet. V žádném případě tedy neplatí mylný zažitý dojem mnoha žadatelů o peníze, že při žádosti o hypotéku bez dokládání příjmů se obejdou bez toho, že by museli dokládat svou finanční situaci a zdroje financí. Nikdo vás nechce dostat do potíží, a to platí po poskytovatele financí jak v podobě klasických bankovních domů, tak v podobě nebankovních společností. Proto je nezbytně nutné, aby poskytovatel půjčky u každého žadatele ověřil, zda bude schopný své závazky splácet.

hořící dolar

Ovšem podstatný rozdíl panuje v tom, co kdo považuje za dostatečnou záruku bezproblémového splácení. Zatímco u banky nepochodíte mnohdy ani s průměrným platem, nebankovní společnost si může vystačit s příjmy z pronájmu či z penze. Jak je tedy vidět, tak pokud banka vaši žádost o půjčku zamítla, tak to ještě zdaleka neznamená, že vaše šance jsou ztraceny, ba naopak – jednoznačně se vám vyplatí kontaktovat nebankovní společnost. Můžete zde totiž požádat jak o nebankovní hypotéku, tak třeba o klasickou americkou hypotéku, která je bezúčelová, a tak záleží pouze na vás, kolik peněz si půjčíte, a na co je využijete. Stačí, když se za svůj úvěr zaručíte vhodnou nemovitostí, která bude svou hodnotou odpovídat sumě, o kterou máte zájem, a o nic víc se už starat nemusíte. Peníze budete mít v kapse za pár dní a splácet je můžete až dlouhých třicet let.