Únikové hry

Naše nabídka unikavých her se vám bude moc líbit. Vyberte si město, které je vám nejbližší nebo kam rádi jezdíte a vyberte si únikovou hru https://www.enigmaescape.cz/. Musíte si předem zarezervovat místo, počet lidí a podobně, abychom věděli a nestalo se, že bychom to nestihli dát do pořádku od těch, co byly před vámi nebo třeba že byste se nahlásili dva na jeden termín, to by bylo nepříjemné, to je nám jasné, tak se nebojte a prostě tohle všechno zkuste udělat ještě hned dneska.
nouzový východ
Připojte se ke všem našim na maximum spokojeným klientů, a dopadne to všechno opravdu skvěle, to je naprosto jasné, protože tohle jinak opravdu nejde. Vyberte si třeba hned všechny tyhle možnosti a uvidíte sami, jak to bude skvělé. Určitě tohle všechno dopadne dobře, tak nad tím neztrácejte naděje. Vyberte si třeba hned dneska a budete spokojení na sto procent. Vybírat můžete třeba hned. Bude to skvělé. Určitě tohle prostě a jednoduše dopadne dobře, to je jasné, protože to je naprosto jasné. Vyberte si třeba hned dneska a bude to skvělé. Vyberte si třeba hned dneska a bude to skvělé.

bezpečnostní zámek

Luxusní ceny

Naše ceny se vám budou moc líbit, protože nejsou vysoké, a když přijedete třeba v pěti, tak si to vydělíte do pěti lidí, vyjde vám to opravdu pár korun. Principem této zajímavé a moderní hry je to, že budete zavřeni do místnosti a jak už je z názvu patrné, budete se muset dostat z tí místnosti ven za pomocí toho, že vyřešíte úkoly a odhalíte všechny indicie, díky kterému vyluštíte kód, to je naprosto jasné. Aby to nebylo tak jednoduché, tak na to budete mít sedmdesát pět minut a pud to nezvládnete před uplynutím této časomíry, tak to bude pro vás bohužel znamenat to, že jste to nezvládli. Uvidíte, jak se umíte chovat v kolektivu, jestli by z vás byl dobrý detektiv, jak si všímáte detailů a jak si věci dáváte do spojitosti, takže to pro vás bude mít jistě smysl.