Adventní kalendáře

Když se řekne, adventní kalendář vybavíme si ten klasický čokoládový, který kupujeme každý rok dětem. Ty ho většinou vyzobají na posezení a do Štědrého dne jim nezbude ani jeden čtvereček. My dospělí ale jsme trpělivější, a i když čekání na Ježíška tolik neprožíváme i tak si můžeme po dobu adventu každý den udělat malou radost a zpříjemnit si předvánoční dobu něčím hezkým pro radost. Kdy jindy si taky nadělovat malé drobnosti než o Vánocích, že ano? A také obchodníci to dobře vědí a tak dnes už na trhu můžeme najít velké množství různých adventních kalendářů, se všemi možnými oblíbenými věcmi.
adventní kalendář se stromem
Jen ve zmenšené podobě samozdřejmě. No a i když za ně zaplatíte víc než za ty obyčejné čokoládové, myslím, že částka je to zanedbatelná. Za to rozmazlování to stojí. Tak se letos prvního prosince také obdarujte a můžete začít odpočítávat blížící se čas Vánoc.
Jaký adventní kalendář si vyberete vy?
· Kosmetické adventní kalendáře: tady je toho na výběr opravdu hodně. Co vás v okýnkách čeká, jednotlivý den sice nebudete vědět, obsah ale ano. A tak si můžete vybrat podle značky kosmetiky, podle obsahu produktů, jestli raději voňavé překvapení nebo dekorativní kosmetiku a podobně. Nabídka je široká a pořídíte je už skoro úplně všude, od internetu po supermarkety nebo drogerie.
· Adventní kalendář s vlastní fotkou: můžete si nechat udělat adventní kalendář s fotkou na přední straně. V okýnkách vás potom bude čekat buď malá sladkost od známých značek čokolád anebo překvapení dle vlastního výběru. Objednat si je můžete ve fotoshopech nebo copycentrech.
adventní kalendář
· Lego adventní kalendář: tenhle kalendář je sice pro děti, ale je to něco jiného než čokoláda a to se dětem bude líbit. Každý den se můžou těšit na jiné překvapení, například lego minifigurku nebo malé zvířátko. Koupíte v hračkářstvích nebo na internetu.
· Čajový kalendář: v tomto adventním kalendáři se každý den schovává jedno čajové překvapení. Užijte si chutě pravých kvalitních čajů. Zakoupíte na internetu.
· Adventní kalendář pro psy: ano čtete dobře. Už i pro psí mazlíčky existují adventní kalendáře. Pro vašeho čtyřnohého kamaráda tam každý den čeká malá dobrota. Na internetu jich najdete spoustu.
Tak který si vyberete vy? Musíte uznat, že nabídka je opravdu pestrá a vybírat máte rozhodně z čeho.