Nejprodávanější barvy obalů na mobily

Kryty a pouzdra na mobil vybíráme hlavně podle vzhledu, musí se nám zkrátka líbit a vyjadřovat náš vnitřní postoj k dění kolem nás. Nejprodávanější pouzdra jsou tzv. flipová, ve tvaru knížky, a obvykle jde o jednobarevná řešení, případně pouze s jemným náznakem nějakého motivu, např. květin. V nabídce prodejců je spousta barev a kromě těch základních (červené, zelené a modré) se tam objevují i barvy smíšené, o které je však poměrně velký zájem. Co o vás prozradí nejoblíbenější barvy flipových pouzder?

mobil v ruce

Vínová je kombinace hnědé a červené – a lze ji doporučit takřka každému. Červená je příliš výrazná a naznačuje dominantní postavení, anebo zájem o zvýšení pozornosti, zatímco její protiklad – hnědá (případně černá) je naopak příliš uzemněná, fádní, a může budit dojem nezájmu či pasivity. Vínová je mezi hnědou a červenou přesně uprostřed.

Bílá – pokud pomineme její využití ve zdravotnictví, kde jasně dominuje čistota až sterilita, tak bílá nepůsobí stísněně, otevírá prostor a podporuje tvořivost. Lze ji kombinovat doslova ke všem barvám a materiálům, na první pohled je zdánlivě chladná, ale jako módní doplněk je skvělá k jakémukoli oděvu. Můžete s ní vyjít na ulici a dobře bude vypadat i na plese.

telefon v ruce

Tyrkysová – má velmi blízko k okultismu a pozitivní magii, v minulosti bývala symbolem a ochranným prvkem před násilím a konflikty. Dodnes je hodně rozšířená v Egyptě, v Tunisku a v Turecku a také např. v Uzbekistánu. Mísí se v ní zelená s modrou, v přírodě se s ní setkáte nejčastěji v přímořských oblastech, kde barví oceán u pobřežních skalisek. Tyrkysová podporuje tvořivost a empatii, tito lidé se rádi seznamují a vyhledávají lásku a přátelství.

Růžová – víte, že růžová byla dříve, dokonce po celá staletí, symbolem mužnosti, chrabrosti, osobní statečnosti, odvahy a vůle? Muži, kteří se do růžové oblékali, byli pro ženy přitažlivější, dávali najevo své vlastní sebevědomí a měli také kvalitnější a pevnější vztahy se svými partnerkami. Růžová se z povědomí lidstva vytratila po druhé světové válce, ovšem dnes je opět na vzestupu. Rozhodně tedy neplatí, že růžový obal na mobil Xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375 není pro muže nevhodný, ba právě naopak.